Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Leana2 mennyezeti LED lámpa 24W 1440lm 3000K bükk 71144
A skandináv stílusú, nagy méretű, kerek Leana 2 mennyezeti lámpa egyaránt jó választás lehet a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába. Az egyszerű dizájnnal készült bükkszínű modell nemcsak a fahatású elemeknek köszönhetően csempész meleg, otthonos hangulatot a szobába, de meleg fehér fénnyel világító fényforrása is ezt a hatást erősíti. A fémből készült Leana 2 fehér műanyagbúráját csillogó effekt egészíti ki, a búra alatt pedig a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 24 W, a lámpa fényereje búrával 1440 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, élettartama pedig egészen lenyűgöző: 50 000 óra! A Leana 2-t ezért jó szívvel ajánljuk mindenkinek, aki szeretné, ha hosszú éveken keresztül nem lenne gondja a lámpacserére. A mennyezeti lámpa átmérője 385 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
A skandináv stílusú, nagy méretű, kerek Leana 2 mennyezeti lámpa egyaránt jó választás lehet a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába. Az egyszerű dizájnnal készült bükkszínű modell nemcsak a fahatású elemeknek köszönhetően csempész meleg, otthonos hangulatot a szobába, de meleg fehér fénnyel világító fényforrása is ezt a hatást erősíti. A fémből készült Leana 2 fehér műanyagbúráját csillogó effekt egészíti ki, a búra alatt pedig a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 24 W, a lámpa fényereje búrával 1440 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, élettartama pedig egészen lenyűgöző: 50 000 óra! A Leana 2-t ezért jó szívvel ajánljuk mindenkinek, aki szeretné, ha hosszú éveken keresztül nem lenne gondja a lámpacserére. A mennyezeti lámpa átmérője 385 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1440 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | bükk |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Átmérő (mm) | 385.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 20147 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2400 |