Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Linden mennyezeti lámpa LED 72W 5800lm 300-6500K 3479
A csillogó effekttel ellátott, szögletes Linden mennyezeti lámpa letisztult dizájnjának és sokoldalúságának köszönhetően remek választás lehet modern nappalinkba vagy hálószobánkba. A lekerekített sarkakkal rendelkező, fémből készült, krómszínű lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek élettartama 25 000 óra, teljesítménye 72 W, fényereje 5800 lumen, színhőmérséklete pedig fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével 3000–6500 K között változtatható. A Linden dimmelhető is, azaz fényerejét tetszés szerint szabályozhatjuk, távirányító segítségével. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A Linden okos lámpa mérete 455x455 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
A csillogó effekttel ellátott, szögletes Linden mennyezeti lámpa letisztult dizájnjának és sokoldalúságának köszönhetően remek választás lehet modern nappalinkba vagy hálószobánkba. A lekerekített sarkakkal rendelkező, fémből készült, krómszínű lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek élettartama 25 000 óra, teljesítménye 72 W, fényereje 5800 lumen, színhőmérséklete pedig fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével 3000–6500 K között változtatható. A Linden dimmelhető is, azaz fényerejét tetszés szerint szabályozhatjuk, távirányító segítségével. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A Linden okos lámpa mérete 455x455 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3479 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 5800 |
| Teljesítmény | 72W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 72.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 72W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Horizontális (mm) | 455.0 |
| Vertikális (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 455.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 502 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19949 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |