Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lippa kültéri fali lámpa fehér IP54 7318
A modern stílusú Lippa kültéri fali lámpa fehér színben, teljes egészében műanyagból készül. Felszerelhetjük a teraszon vagy bárhol a ház külső falán: speciális kialakításának köszönhetően négy irányban látványos fénysugarakat vetít a falra, ami különleges vizuális élményt kínál. A Lippa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6 W, fényereje 360 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A szögletes kültéri lámpa mérete 120x120 mm, faltól mért távolsága pedig mindössze 50 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lippa kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Lippa kültéri fali lámpa fehér színben, teljes egészében műanyagból készül. Felszerelhetjük a teraszon vagy bárhol a ház külső falán: speciális kialakításának köszönhetően négy irányban látványos fénysugarakat vetít a falra, ami különleges vizuális élményt kínál. A Lippa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6 W, fényereje 360 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A szögletes kültéri lámpa mérete 120x120 mm, faltól mért távolsága pedig mindössze 50 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lippa kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7318 |
| Megnevezés | Lippa |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 360lm |
| Teljesítmény | 6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 50.0 |
| Horizontális (mm) | 120.0 |
| Vertikális (mm) | 120.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |