Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lisbon Kültéri állólámpa rozsdamentes acél IP54 7828
A modern stílusú Lisbon kültéri állólámpa rozsdamentes acélból, átlátszó műanyagbúrával készül. Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült modell modern kertünk nagyszerű kiegészítője lehet. A Lisbon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje 560 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A henger alakú, lapos talpban végződő kültéri lámpa méretei a következők: átmérője 75 mm, magassága 300 mm, beépítési átmérője 100 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lisbon kültéri állólámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Lisbon kültéri állólámpa rozsdamentes acélból, átlátszó műanyagbúrával készül. Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült modell modern kertünk nagyszerű kiegészítője lehet. A Lisbon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje 560 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A henger alakú, lapos talpban végződő kültéri lámpa méretei a következők: átmérője 75 mm, magassága 300 mm, beépítési átmérője 100 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lisbon kültéri állólámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7828 |
| Megnevezés | Lisbon |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri állólámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 560lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | rozsdamentes acél |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 300.0 |
| Átmérő (mm) | 75.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 100.0 |
| Gyártó | Rábalux |