Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lisbon kültéri fali lámpa rozsdamentes acél IP54 7827
A modern stílusú Lisbon kültéri fali lámpa rozsdamentes acélból, átlátszó műanyagbúrával készül. A kerek dísztappal szerelt lámpát felszerelhetjük a teraszon vagy bárhol a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk a biztonságos közlekedéshez. A Lisbon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje 560 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A henger alakú kültéri lámpa méretei a következők: magassága és faltól mért távolsága egyaránt 145 mm, beépítési átmérője 85 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lisbon kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Lisbon kültéri fali lámpa rozsdamentes acélból, átlátszó műanyagbúrával készül. A kerek dísztappal szerelt lámpát felszerelhetjük a teraszon vagy bárhol a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk a biztonságos közlekedéshez. A Lisbon beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje 560 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A henger alakú kültéri lámpa méretei a következők: magassága és faltól mért távolsága egyaránt 145 mm, beépítési átmérője 85 mm. IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Lisbon kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7827 |
| Megnevezés | Lisbon |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 560lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | rozsdamentes acél |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 145.0 |
| Vertikális (mm) | 145.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 85.0 |
| Gyártó | Rábalux |