Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux LiTrack Line07W 16W 850 Lm 3000K meleg fehér sínes LED lámpa 70102
A Rábalux LiTrack Line07W mennyezeti lámpa sínes lámparendszerhez ideális választás mindazoknak, akik a modern megjelenés mellett nagy hangsúlyt fektetnek a praktikus, rugalmas használatra is. A sínes megoldás révén ezt a modellt mindenkori igényeinknek megfelelően helyezhetjük el és mozgathatjuk. Ideális választás a nappaliba, az étkezőbe vagy a dolgozószobába. Beépített fényforrással rendelkezik, amely meleg fehér fényt sugároz. Az ilyen fény pihenteti a szemet, ugyanakkor otthonos, meghitt hangulatot áraszt. A hosszúkás formájú mennyezeti lámpa lekerekített végekkel készül, fekete teste alumínium, míg a fehér búra műanyag. A LED technológiának köszönhetően hosszú élettartam és energiahatékony működés jellemzi.
A Rábalux LiTrack Line07W mennyezeti lámpa sínes lámparendszerhez ideális választás mindazoknak, akik a modern megjelenés mellett nagy hangsúlyt fektetnek a praktikus, rugalmas használatra is. A sínes megoldás révén ezt a modellt mindenkori igényeinknek megfelelően helyezhetjük el és mozgathatjuk. Ideális választás a nappaliba, az étkezőbe vagy a dolgozószobába. Beépített fényforrással rendelkezik, amely meleg fehér fényt sugároz. Az ilyen fény pihenteti a szemet, ugyanakkor otthonos, meghitt hangulatot áraszt. A hosszúkás formájú mennyezeti lámpa lekerekített végekkel készül, fekete teste alumínium, míg a fehér búra műanyag. A LED technológiának köszönhetően hosszú élettartam és energiahatékony működés jellemzi.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Sí nrendszer |
| Típus | Sínes lámpák |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama (lm) | 850 |
| Teljesítmény | 16W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 120 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 16.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 16W |
| Használt feszültség | DC 24V |
| Horizontális (mm) | 330.0 |
| Vertikális (mm) | 30.0 |
| Nettó súly (kg)0.204 | |
| Bruttó súly0.24 | |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Wi-Fi | nem |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Fényforrás fényárama | 1730 |
| Gyártó | rábalux |