Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux LiTrack Spot01W 10W 800 Lm 3000K meleg fehér sínes LED lámpa 70104
A Rábalux LiTrack Spot04W mennyezeti spot lámpa sínes lámparendszerhez ideális választás azoknak, akik előnyben részesítik az egyedi igényekhez alkalmazkodó, rugalmasan használható modelleket. A sínes megoldásnak köszönhetően ez a LED spot lámpa bármikor áthelyezhető a kialakított sínrendszer másik pontjára, ezenkívül fényét a mozgatható lámpafej révén rugalmasan irányíthatjuk. Tökéletes megoldás a nappaliba, az étkezőbe vagy a dolgozószobába, ahol meleg fehér fénnyel világít. A kisebb sugárzási szög koncentrált megvilágítást tesz lehetővé, így a lámpa kiválóan alkalmas a szoba egyes részleteinek kiemelésére. A henger alakú lámpatest fekete színben, alumíniumból készül átlátszó műanyag búrával. A beépített LED technológia hosszú élettartamot és energiahatékony működést biztosít.
A Rábalux LiTrack Spot04W mennyezeti spot lámpa sínes lámparendszerhez ideális választás azoknak, akik előnyben részesítik az egyedi igényekhez alkalmazkodó, rugalmasan használható modelleket. A sínes megoldásnak köszönhetően ez a LED spot lámpa bármikor áthelyezhető a kialakított sínrendszer másik pontjára, ezenkívül fényét a mozgatható lámpafej révén rugalmasan irányíthatjuk. Tökéletes megoldás a nappaliba, az étkezőbe vagy a dolgozószobába, ahol meleg fehér fénnyel világít. A kisebb sugárzási szög koncentrált megvilágítást tesz lehetővé, így a lámpa kiválóan alkalmas a szoba egyes részleteinek kiemelésére. A henger alakú lámpatest fekete színben, alumíniumból készül átlátszó műanyag búrával. A beépített LED technológia hosszú élettartamot és energiahatékony működést biztosít.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Sín rendszer |
| Típus | Sínes spotok |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama (lm) | 800 |
| Teljesítmény | 10W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 24 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 10.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 10W |
| Használt feszültség | DC 24V |
| Horizontális (mm) | 115.0 |
| Vertikális (mm) | 130.0 |
| Átmérő (mm) | 43.0 |
| Bruttó súly | 0.254 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Wi-Fi | nem |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Fényforrás fényárama | 880 |