Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lois süllyesztett LED panel 3W 170lm 4000K matt fehér IP20 5568
A Lois beépíthető lámpa, kör alakú mennyezeti lámpa természetes fehér fényével és funkcionális kialakításával hatékony megvilágítást biztosít. Remek választás a nappaliba, az előszobába vagy éppen a konyhába. Praktikus és helytakarékos megoldás, modern dizájnjának és matt fehér színének köszönhetően a LED lámpa szinte észrevétlenül simul bele a környezetébe. A Lois mennyezeti lámpa beépített, LED fényforrásának fényereje 170 lumen, színhőmérséklete 4000 K, energiafogyasztása mindössze 3 W, névleges élettartama 25 000 óra. A mennyezeti lámpa anyaga fém és műanyag, átmérője 85 mm, beépítési mérete 76 mm, akár többet is egymás mellé tehetünk a tökéletes megvilágításért. A Lois LED lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Lois beépíthető lámpa, kör alakú mennyezeti lámpa természetes fehér fényével és funkcionális kialakításával hatékony megvilágítást biztosít. Remek választás a nappaliba, az előszobába vagy éppen a konyhába. Praktikus és helytakarékos megoldás, modern dizájnjának és matt fehér színének köszönhetően a LED lámpa szinte észrevétlenül simul bele a környezetébe. A Lois mennyezeti lámpa beépített, LED fényforrásának fényereje 170 lumen, színhőmérséklete 4000 K, energiafogyasztása mindössze 3 W, névleges élettartama 25 000 óra. A mennyezeti lámpa anyaga fém és műanyag, átmérője 85 mm, beépítési mérete 76 mm, akár többet is egymás mellé tehetünk a tökéletes megvilágításért. A Lois LED lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5568 |
| Megnevezés | Lois |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, konyha, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 170lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Átmérő (mm) | 85.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 76.0 |
| Gyártó | Rábalux |