Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lorna szögletes mennyezeti lámpa LED 18W 1700lm 4000K 3489
A szögletes Lorna beépíthető mennyezeti lámpát modern dizájn jellemzi. A műanyagból és üvegből készült, fehér színű modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 18 W, fényereje 1700 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A négyzet alakú, lekerekített sarkakkal és ablakszerű bemélyedéssel készült lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy az előszobába ajánljuk, ahol természetes fehér fényének köszönhetően modern, tiszta hatást érhetünk el vele. A backlight effektes mennyezeti lámpa mérete 400x400 mm, mennyezettől való távolsága pedig mindössze 49 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A szögletes Lorna beépíthető mennyezeti lámpát modern dizájn jellemzi. A műanyagból és üvegből készült, fehér színű modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 18 W, fényereje 1700 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A négyzet alakú, lekerekített sarkakkal és ablakszerű bemélyedéssel készült lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy az előszobába ajánljuk, ahol természetes fehér fényének köszönhetően modern, tiszta hatást érhetünk el vele. A backlight effektes mennyezeti lámpa mérete 400x400 mm, mennyezettől való távolsága pedig mindössze 49 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3489 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1700 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 49.0 |
| Horizontális (mm) | 400.0 |
| Vertikális (mm) | 400.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19800 |
| Beépítési méret (mm) | 185.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |