Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Luigi állólámpa fekete IP20 74005
A Luigi állólámpát azoknak ajánljuk, akik szívesen választanának modern nappalijukba egy igazán meglepő, a megszokott állólámpáktól merőben eltérő modellt. A Luigi rendkívül kicsi helyigényének köszönhetően kisebb szobákba is ideális választás. A fémből készült fekete színű modell hosszú, vékony lába nem az, aminek látszik, így lámpafej sem kapcsolódik hozzá. Ez esetben a lámpa lába tölti be a világítótest szerepét. A Luigi stabilitásáról kerek, lapos dísztalp gondoskodik, a fehér búra műanyagból készül. Az állólámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1050 lumen, búra nélkül 1930 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, a lámpa ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A Luigi állólámpa méretei a következők: magassága 1465 mm, beépítési átmérője 200 mm, a kábel hossza 2200 mm.
A Luigi állólámpát azoknak ajánljuk, akik szívesen választanának modern nappalijukba egy igazán meglepő, a megszokott állólámpáktól merőben eltérő modellt. A Luigi rendkívül kicsi helyigényének köszönhetően kisebb szobákba is ideális választás. A fémből készült fekete színű modell hosszú, vékony lába nem az, aminek látszik, így lámpafej sem kapcsolódik hozzá. Ez esetben a lámpa lába tölti be a világítótest szerepét. A Luigi stabilitásáról kerek, lapos dísztalp gondoskodik, a fehér búra műanyagból készül. Az állólámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1050 lumen, búra nélkül 1930 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, a lámpa ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A Luigi állólámpa méretei a következők: magassága 1465 mm, beépítési átmérője 200 mm, a kábel hossza 2200 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | állólámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1050lm |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | kapcsolóval |
| Memória funkció | igen |
| Memória módja | kapcsolóval |