Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lupita minimál stílusú ezüstszínű mennyezeti lámpa LED 40W 2700lm 3000-6500K 2131
A minimál stílusban készült Lupita mennyezeti lámpa egyszerű formatervezése sokoldalú belsőt takar. A számos extra funkcióval felszerelt modell remek választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Az ezüstszínű, kerek, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Lupita beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje 2700 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, tehát pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk hideg, természetes vagy meleg fehér fényt. A lámpa dimmelhető, azaz fényereje is tetszés szerint változtatható. Mindezeket az időzítő, a memória és az éjszakai funkcióval együtt távirányító segítségével állíthatjuk, valamint a színhőmérsékletet és a memória funkciót fali kapcsolóval is szabályozhatjuk. A Lupita átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
A minimál stílusban készült Lupita mennyezeti lámpa egyszerű formatervezése sokoldalú belsőt takar. A számos extra funkcióval felszerelt modell remek választás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. Az ezüstszínű, kerek, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki. A Lupita beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje 2700 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, tehát pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk hideg, természetes vagy meleg fehér fényt. A lámpa dimmelhető, azaz fényereje is tetszés szerint változtatható. Mindezeket az időzítő, a memória és az éjszakai funkcióval együtt távirányító segítségével állíthatjuk, valamint a színhőmérsékletet és a memória funkciót fali kapcsolóval is szabályozhatjuk. A Lupita átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2700 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm | )80.0 |
| Átmérő (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 539 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19959 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 300 |