Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Mabel függeszthető LED lámpa 36W 2480lm dimmelhető arany 72227
A klasszikus stílusú Mabel okos függeszték látványos világítási megoldást kínál a nappaliba vagy a hálószobába. Elsősorban azoknak ajánljuk, akik kedvelik a díszesebb, feltűnőbb mennyezeti lámpákat, és nagy fényerejű modellt keresnek. A fémből készült, aranyszínű lámpát átlátszó üvegbúra egészíti ki, és kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A csillogó függesztéket egy aranyszínű, gyűrű formájú elem, és az ebből fel- és lefelé kinyúló, csillogó jégcsapokra emlékeztető, hengeres elemek alkotják. A Mabel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 2480 lumen, búra nélkül 2700 lumen, élettartama pedig 36 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló segítségével változtatható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt állíthatunk be. Az okos függő lámpa méretei a következők: átmérője 580 mm, beépítési átmérője 200 mm, belógása 500–1000 mm között állítható.
A klasszikus stílusú Mabel okos függeszték látványos világítási megoldást kínál a nappaliba vagy a hálószobába. Elsősorban azoknak ajánljuk, akik kedvelik a díszesebb, feltűnőbb mennyezeti lámpákat, és nagy fényerejű modellt keresnek. A fémből készült, aranyszínű lámpát átlátszó üvegbúra egészíti ki, és kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A csillogó függesztéket egy aranyszínű, gyűrű formájú elem, és az ebből fel- és lefelé kinyúló, csillogó jégcsapokra emlékeztető, hengeres elemek alkotják. A Mabel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 2480 lumen, búra nélkül 2700 lumen, élettartama pedig 36 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló segítségével változtatható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt állíthatunk be. Az okos függő lámpa méretei a következők: átmérője 580 mm, beépítési átmérője 200 mm, belógása 500–1000 mm között állítható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Klasszikus |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2480 |
| Teljesítmény | 36W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év). | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 36.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 36W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1000.0 |
| Átmérő (mm) | 580.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000,4000,6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Pótbúra | 20062, 20063, 20064, 20065 |
| Beépítési méret (mm) | 200.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 2700 |