Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Madi függeszthető LED lámpa 20W 1850lm 3000K fekete 72240
A modern stílusú Madi ötös függeszték jelentős fényerejével és esztétikus megjelenésével remek választás egy tágasabb nappaliba vagy étkezőbe. A fémből készült, matt fekete lámpatestet fehér műanyagbúrák egészítik ki, és a lámpa hosszúkás, lekerekített dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az öt kerek, tányérszerű lámpafej a tartókábelhez kapcsolódó vízszintes rúdon helyezkedik el sorban, egymás mellett. Mivel a lámpafejek billenthetőek, fényüket tetszés szerint irányíthatjuk a helyiségben. A Madi az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2500 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrások meleg fehér fénnyel világítanak, ami elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését, és pihenteti a szemet. A Madi ötös függeszték méretei a következők: szélessége 920 mm, belógása 800–1500 mm között állítható, egy-egy búra átmérője 120 mm.
A modern stílusú Madi ötös függeszték jelentős fényerejével és esztétikus megjelenésével remek választás egy tágasabb nappaliba vagy étkezőbe. A fémből készült, matt fekete lámpatestet fehér műanyagbúrák egészítik ki, és a lámpa hosszúkás, lekerekített dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az öt kerek, tányérszerű lámpafej a tartókábelhez kapcsolódó vízszintes rúdon helyezkedik el sorban, egymás mellett. Mivel a lámpafejek billenthetőek, fényüket tetszés szerint irányíthatjuk a helyiségben. A Madi az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2500 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrások meleg fehér fénnyel világítanak, ami elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését, és pihenteti a szemet. A Madi ötös függeszték méretei a következők: szélessége 920 mm, belógása 800–1500 mm között állítható, egy-egy búra átmérője 120 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1850 |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 20W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1500.0 |
| Horizontális (mm) | 920.0 |
| Átmérő (mm) | 120.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2500 |