Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Maple skandináv stílusú mennyezeti lámpa LED 24W 1760lm 3000K 3527
A skandináv stílusú Maple mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik szívesen ötvözik a modern stílust a természetességgel. Ez a matt fehér színben, fémből és fából készült modell egy kis melegséget varázsol a nappali vagy a hálószoba berendezésébe. A kerek lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A Maple beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje 1760 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 30 000 óra. A különösen vékony kialakítású mennyezeti lámpa átmérője 415 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm. Erre a termékünkre 5 év garanciát biztosítunk.
A skandináv stílusú Maple mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik szívesen ötvözik a modern stílust a természetességgel. Ez a matt fehér színben, fémből és fából készült modell egy kis melegséget varázsol a nappali vagy a hálószoba berendezésébe. A kerek lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A Maple beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje 1760 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 30 000 óra. A különösen vékony kialakítású mennyezeti lámpa átmérője 415 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm. Erre a termékünkre 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3527 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Skandináv |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1760 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fehér |
| Lámpa anyaga | fém/ fa |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 50.0 |
| Vertikális (mm) | 50.0 |
| Átmérő (mm) | 415.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 19947 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |