Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Marcin asztali LED lámpa 7W 350lm 3000K fekete 74199
A modern stílusú Marcin csíptetős okos asztali lámpa egyaránt remek választás a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A teljes egészében műanyagból készült modellt hajlítható szár és fehér búrával ellátott, korong alakú lámpafej egészíti ki. A csíptetős megoldásnak köszönhetően ez a lámpa rendkívül mobilis: nemcsak asztalokra, de polcokra is felerősíthetjük, és bármikor áthelyezhetjük. A Marcin a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 350 lumen, búra nélkül 580 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. Az érintőkapcsolóval ellátott asztali lámpa meleg fehér fénnyel világít, színhőmérséklete 3000 K, a bevilágítási szög 108°. A Marcin érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje szabályozható: 10, 40 vagy 100%-ot állíthatunk be. A csíptetős lámpa méretei a következők: szélessége 270 mm, magassága 360 mm, a búra átmérője 110 mm, a kábel hossza 1500 mm.
A modern stílusú Marcin csíptetős okos asztali lámpa egyaránt remek választás a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába. A teljes egészében műanyagból készült modellt hajlítható szár és fehér búrával ellátott, korong alakú lámpafej egészíti ki. A csíptetős megoldásnak köszönhetően ez a lámpa rendkívül mobilis: nemcsak asztalokra, de polcokra is felerősíthetjük, és bármikor áthelyezhetjük. A Marcin a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 350 lumen, búra nélkül 580 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. Az érintőkapcsolóval ellátott asztali lámpa meleg fehér fénnyel világít, színhőmérséklete 3000 K, a bevilágítási szög 108°. A Marcin érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje szabályozható: 10, 40 vagy 100%-ot állíthatunk be. A csíptetős lámpa méretei a következők: szélessége 270 mm, magassága 360 mm, a búra átmérője 110 mm, a kábel hossza 1500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 350 |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 108 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | DC 12V |
| Horizontális (mm) | 270.0 |
| Vertikális (mm) | 360.0 |
| Átmérő (mm) | 110.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 580 |