Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Mataro LED kültéri fali lámpa 7W 430lm 4000K fekete IP54 77073
A modern stílusú Mataro kültéri fali lámpát elsősorban a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk. Ez a fekete színű modell bizonyosan el fogja nyerni a tetszését, ha azokat a kültéri lámpákat részesíti előnyben, amelyek letisztult, egyszerű dizájnjukkal szinte észrevétlenül simulnak bele a környezetükbe. A téglatestet formázó Mataro alumíniumból, fehér üvegbúrával készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 7 W, fényereje búrával 430 lumen, búra nélkül 800 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 90 mm, magassága 65 mm, faltól mért távolsága 65 mm. A lámpa IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy ez a modell por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
A modern stílusú Mataro kültéri fali lámpát elsősorban a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk. Ez a fekete színű modell bizonyosan el fogja nyerni a tetszését, ha azokat a kültéri lámpákat részesíti előnyben, amelyek letisztult, egyszerű dizájnjukkal szinte észrevétlenül simulnak bele a környezetükbe. A téglatestet formázó Mataro alumíniumból, fehér üvegbúrával készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 7 W, fényereje búrával 430 lumen, búra nélkül 800 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 90 mm, magassága 65 mm, faltól mért távolsága 65 mm. A lámpa IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy ez a modell por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77073 |
| Megnevezés | Mataro |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 430lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 65.0 |
| Horizontális (mm) | 90.0 |
| Vertikális (mm) | 65.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Fényforrás fényárama | 800lm |
| Ideális működési tartomány | "-20°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |