Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Matea mennyezeti lámpa LED 40W 3200lm 3000-6000K 3000
A nagyméretű, kerek Matea mennyezeti lámpa modern megjelenése remek funkciók egész tárházával párosul, ezért szívből ajánljuk bármely modern nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába. A barna színben, fémből készült okos lámpát fehér akrilbúra egészíti ki. A Matea dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között állítható fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével. További extrák a fali kapcsolóval, illetve távirányítóval vezérelhető memória funkció, az időzítő, valamint az éjszakai funkció. A Matea mindezeken felül még háttérfény funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A Matea átmérője 500 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
A nagyméretű, kerek Matea mennyezeti lámpa modern megjelenése remek funkciók egész tárházával párosul, ezért szívből ajánljuk bármely modern nappaliba, hálószobába vagy dolgozószobába. A barna színben, fémből készült okos lámpát fehér akrilbúra egészíti ki. A Matea dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között állítható fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével. További extrák a fali kapcsolóval, illetve távirányítóval vezérelhető memória funkció, az időzítő, valamint az éjszakai funkció. A Matea mindezeken felül még háttérfény funkcióval is rendelkezik. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A Matea átmérője 500 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3000 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3200 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | barna |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 500.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 502 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19639 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |