Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Matilde függeszthető LED lámpa 48W 1500lm 4000K fekete 72267
Az egyedi megjelenésű, modern stílusú Matilde függesztéket a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk mindazoknak, akik kedvelik a vagány, látványos világítási megoldásokat. Ez a különleges dizájnnal készült modell egymást metsző, szögletes, rúdszerű elemekből áll, melyek mindegyike forgatható, így a lámpa formáját kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér szilikonbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Matilde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 48 W, fényereje búrával 1500 lumen, búra nélkül 3120 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális mind otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe, mind munkavégzéshez. A Matilde függő lámpa méretei a következők: átmérője 560 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 160 mm.
Az egyedi megjelenésű, modern stílusú Matilde függesztéket a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk mindazoknak, akik kedvelik a vagány, látványos világítási megoldásokat. Ez a különleges dizájnnal készült modell egymást metsző, szögletes, rúdszerű elemekből áll, melyek mindegyike forgatható, így a lámpa formáját kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér szilikonbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Matilde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 48 W, fényereje búrával 1500 lumen, búra nélkül 3120 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális mind otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe, mind munkavégzéshez. A Matilde függő lámpa méretei a következők: átmérője 560 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 160 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1500 |
| Teljesítmény | 48W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 48.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 48W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Horizontális (mm) | 560.0 |
| Vertikális (mm) | 560.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 160.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 3120 |