Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Matilde mennyezeti LED lámpa 30W 1200lm 4000K fekete 71270
A modern stílusú Matilde mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali, a hálószoba vagy a dolgozószoba berendezésének meghatározó darabja lehet. Ez a látványos modell egymást metsző, szögletes, rúdszerű elemekből áll, melyek mindegyike forgatható, így a lámpa formáját kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér szilikonbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Matilde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1200 lumen, búra nélkül 2040 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális mind otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe, mind munkavégzéshez. A Matilde mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 320 mm, beépítési átmérője 140 mm.
A modern stílusú Matilde mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali, a hálószoba vagy a dolgozószoba berendezésének meghatározó darabja lehet. Ez a látványos modell egymást metsző, szögletes, rúdszerű elemekből áll, melyek mindegyike forgatható, így a lámpa formáját kedvünk szerint variálhatjuk. A fémből készült, fekete lámpát fehér szilikonbúra egészíti ki, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Matilde a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1200 lumen, búra nélkül 2040 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, így ideális mind otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe, mind munkavégzéshez. A Matilde mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 320 mm, beépítési átmérője 140 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérsékle | ttermészetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1200 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 320.0 |
| Horizontális (mm).490.0 | |
| Vertikális (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 140.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2040 |