Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Melora mennyezeti lámpa LED 30W 2400lm 4000K 2189
A modern megjelenésű Melora mennyezeti lámpa visszafogott stílusával, ugyanakkor ötletes formatervezésével hódít. A fémből készült, króm színű lámpát elsősorban a nappaliba ajánljuk, de az étkezőben is felszerelhetjük. A Melora energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít az adott helyiségben. A kerek dísztalppal szerelt lámpa szélessége 410 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm. A modern és stílusos Melora mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern megjelenésű Melora mennyezeti lámpa visszafogott stílusával, ugyanakkor ötletes formatervezésével hódít. A fémből készült, króm színű lámpát elsősorban a nappaliba ajánljuk, de az étkezőben is felszerelhetjük. A Melora energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít az adott helyiségben. A kerek dísztalppal szerelt lámpa szélessége 410 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm. A modern és stílusos Melora mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 410.0 |
| Vertikális (mm) | 560.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |