Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Mendoza kültéri fali lámpa antracit IP65 7110
A modern stílusú Mendoza kültéri fali lámpa antracitszürke színben, alumíniumból készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. Remek választás lehet a teraszra, de felszerelhetjük bárhol máshol is a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk. A Mendoza beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6,5 W, fényereje 530 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A négyszögletes kültéri lámpa mérete 160x160 mm, faltól mért távolsága 85 mm. Kevésbé esővédett helyen is bátran felszerelhetjük, mivel IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A Mendoza kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Mendoza kültéri fali lámpa antracitszürke színben, alumíniumból készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. Remek választás lehet a teraszra, de felszerelhetjük bárhol máshol is a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk. A Mendoza beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6,5 W, fényereje 530 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít. A négyszögletes kültéri lámpa mérete 160x160 mm, faltól mért távolsága 85 mm. Kevésbé esővédett helyen is bátran felszerelhetjük, mivel IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A Mendoza kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7110 |
| Megnevezés | Mendoza |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 530lm |
| Teljesítmény | 6,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6,5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 85.0 |
| Horizontális (mm) | 160.0 |
| Vertikális (mm) | 160.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |