Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Milo Dekor lámpa fehér IP20 5730
A Milo éjszakai fény funkcionális kialakításával és fehér színével otthonunk szinte bármely helyiségének dekoratív és praktikus kiegészítője lehet. Elhelyezhetjük a gyerekszobában vagy éppen a folyosón, illetve bárhol a lakásban, ahol szeretnénk egy kevés diszkrét éjszakai fényt biztosítani. A lámpát a csomagban található kétoldalú ragasztó segítségével könnyedén felerősíthetjük. A dekor lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrása természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 0,5 W, fényereje 30 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 30 000 óra. A műanyagból készült, aprócska lámpát mozgásérzékelővel látták el, amely 120°-os látószögben, 2 méterig érzékeli a mozgást. A Milo éjszakai fény 3 db AAA típusú elemmel működik, az elemek nem tartozékok. A kerek dekor lámpa átmérője 72 mm.
A Milo éjszakai fény funkcionális kialakításával és fehér színével otthonunk szinte bármely helyiségének dekoratív és praktikus kiegészítője lehet. Elhelyezhetjük a gyerekszobában vagy éppen a folyosón, illetve bárhol a lakásban, ahol szeretnénk egy kevés diszkrét éjszakai fényt biztosítani. A lámpát a csomagban található kétoldalú ragasztó segítségével könnyedén felerősíthetjük. A dekor lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrása természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 0,5 W, fényereje 30 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 30 000 óra. A műanyagból készült, aprócska lámpát mozgásérzékelővel látták el, amely 120°-os látószögben, 2 méterig érzékeli a mozgást. A Milo éjszakai fény 3 db AAA típusú elemmel működik, az elemek nem tartozékok. A kerek dekor lámpa átmérője 72 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5730 |
| Megnevezés | Milo |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 30lm |
| Teljesítmény | 0,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,5W |
| Használt feszültség | DC 4.5V |
| Átmérő (mm) | 72.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Akkumulátor/elem | 3XAAA excl. |
| Gyártó | Rábalux |