Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Zenith minimál stílusú mennyezeti lámpa LED 40W 1400lm 3000K 3320
A minimál dizájnnal készült Zenith mennyezeti lámpa stílusos darabja lehet modern nappalink, hálószobánk vagy dolgozószobánk berendezésének. Ezt a modellt azoknak ajánljuk, akik kedvelik a megszokottól merőben eltérő, meglepő formavilágú világítótesteket. A fekete-fehér, keskeny gyűrűből és eltérő méretű hengeres elemekből álló lámpa anyagát alumínium és akril adja. A Zenith beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40 W, fényereje 1400 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, meghitt, otthonos hangulatot teremtve a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 60 mm. Erre a különleges modellre 5 év garanciát vállalunk.
A minimál dizájnnal készült Zenith mennyezeti lámpa stílusos darabja lehet modern nappalink, hálószobánk vagy dolgozószobánk berendezésének. Ezt a modellt azoknak ajánljuk, akik kedvelik a megszokottól merőben eltérő, meglepő formavilágú világítótesteket. A fekete-fehér, keskeny gyűrűből és eltérő méretű hengeres elemekből álló lámpa anyagát alumínium és akril adja. A Zenith beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 40 W, fényereje 1400 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, meghitt, otthonos hangulatot teremtve a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 60 mm. Erre a különleges modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3320 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1400 |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológiai | gen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Vertikális (mm) | 60.0 |
| Átmérő (mm) | 480.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |