Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Mirossi mennyezeti LED lámpa 38W 2240lm 4000K fekete 71094
A modern stílusú Mirossi mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali vagy a hálószoba berendezésének izgalmas darabja lehet. A fémből készült, fekete színű modellt fehér szilikonbúra egészíti ki, és a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalpból kinyúló fekete tartórúd hullámzó vonalvezetésű, légies lámpafejet tart. A nagyméretű Mirossi a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 38 W, fényereje búrával 2240 lumen, búra nélkül 4250 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást kelt, ami ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. Méreténél és fényerejénél fogva ez a mennyezeti lámpa képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb szobát is. A Mirossi mérete 630x550 mm, mennyezettől mért távolsága 270 mm, beépítési átmérője 150 mm.
A modern stílusú Mirossi mennyezeti lámpa egyedi megjelenésével a nappali vagy a hálószoba berendezésének izgalmas darabja lehet. A fémből készült, fekete színű modellt fehér szilikonbúra egészíti ki, és a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A dísztalpból kinyúló fekete tartórúd hullámzó vonalvezetésű, légies lámpafejet tart. A nagyméretű Mirossi a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 38 W, fényereje búrával 2240 lumen, búra nélkül 4250 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást kelt, ami ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. Méreténél és fényerejénél fogva ez a mennyezeti lámpa képes hatékonyan bevilágítani egy tágasabb szobát is. A Mirossi mérete 630x550 mm, mennyezettől mért távolsága 270 mm, beépítési átmérője 150 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2240 |
| Teljesítmény | 38W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 38.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 38W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 270.0 |
| Horizontális (mm) | 630.0 |
| Vertikális (mm) | 550.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 150.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 4250 |