Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Mokka mennyezeti lámpa LED 24W 2000lm 3000-6000K RGB 2987
A barna-fehér színkombinációban készült, kerek Mokka mennyezeti lámpa remek választás lehet modern nappalinkba, hálószobánkba vagy dolgozószobánkba. A minimál stílusú modell rengeteg hasznos és kellemes funkcióval örvendezteti meg használóját. A Mokka fém lámpatestét akril búra egészíti ki, a lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 24 W, fényereje 2000 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A mennyezeti lámpa dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között állítható fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével. Ezenkívül beállíthatunk RGB világítást is, azaz váltogathatjuk a színeket. További extrák a fali kapcsolóval, illetve távirányítóval vezérelhető memória funkció, az időzítő, valamint az éjszakai funkció. A Mokka mennyezeti lámpa átmérője 410 mm, mennyezettől mért távolsága 100 mm.
A barna-fehér színkombinációban készült, kerek Mokka mennyezeti lámpa remek választás lehet modern nappalinkba, hálószobánkba vagy dolgozószobánkba. A minimál stílusú modell rengeteg hasznos és kellemes funkcióval örvendezteti meg használóját. A Mokka fém lámpatestét akril búra egészíti ki, a lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 24 W, fényereje 2000 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A mennyezeti lámpa dimmelhető, azaz fényereje távirányító segítségével tetszés szerint változtatható, színhőmérséklete pedig 3000-6000 K között állítható fali kapcsoló, illetve távirányító segítségével. Ezenkívül beállíthatunk RGB világítást is, azaz váltogathatjuk a színeket. További extrák a fali kapcsolóval, illetve távirányítóval vezérelhető memória funkció, az időzítő, valamint az éjszakai funkció. A Mokka mennyezeti lámpa átmérője 410 mm, mennyezettől mért távolsága 100 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2987 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2000 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | barna |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 100.0 |
| Átmérő (mm) | 410.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 519 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19642 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |