Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Nantes LED kültéri napelemes lámpa 0,5W 50lm 3000K fekete IP65 77088
A Nantes leszúrható napelemes kültéri lámpát a kertbe tervezték. A teljes egészében műanyagból, fekete színben készült modell átlátszó műanyagbúrával egészül ki, a szolárpanel a lámpafej tetején helyezkedik el. Az intelligens fényérzékelőnek köszönhetően a lámpa fényereje mindig a körülményekhez igazodik, nincs szükség külső beavatkozásra. A beépített LED fényforrás teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 50 lumen, búra nélkül 250 lumen, színhőmérséklete 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. Az okos kerti lámpa szélessége 110 mm, magassága 260 mm, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 3000 mAh. A Nantes IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A kültéri lámpa maximálisan ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya: -10 °C–60 °C.
A Nantes leszúrható napelemes kültéri lámpát a kertbe tervezték. A teljes egészében műanyagból, fekete színben készült modell átlátszó műanyagbúrával egészül ki, a szolárpanel a lámpafej tetején helyezkedik el. Az intelligens fényérzékelőnek köszönhetően a lámpa fényereje mindig a körülményekhez igazodik, nincs szükség külső beavatkozásra. A beépített LED fényforrás teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 50 lumen, búra nélkül 250 lumen, színhőmérséklete 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. Az okos kerti lámpa szélessége 110 mm, magassága 260 mm, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 3000 mAh. A Nantes IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A kültéri lámpa maximálisan ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya: -10 °C–60 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77088 |
| Megnevezés | Nantes |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 50lm |
| Teljesítmény | 0,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,5W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Horizontális (mm) | 110.0 |
| Vertikális (mm) | 260.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 3000mAh |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Egyéb funkciók | napelemmel működő lámpa |
| Fényforrás fényárama | 250lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;60° |
| Gyártó | Rábalux |