Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Navia kültéri fali lámpa fekete IP65 8130
A Navia kültéri fali lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik nem csupán a lakáson belül alkalmaznak szívesen szokatlan formákat és megoldásokat. A szögletes formájú, ugyanakkor légies megjelenésű lámpa elegáns kiegészítője lehet modern verandánk berendezésének. Finoman hullámzónak tetsző felülete, fekete színe és visszafogott, indirekt fénye tökéletes összhangot alkot. A Navia fémből készül és beépített LED fényforrással rendelkezik, amely természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 11 W, fényereje 641 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A kültéri lámpa mérete 210x210 mm, faltól való távolsága 46 mm. IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz por behatolása, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A Navia kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Navia kültéri fali lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik nem csupán a lakáson belül alkalmaznak szívesen szokatlan formákat és megoldásokat. A szögletes formájú, ugyanakkor légies megjelenésű lámpa elegáns kiegészítője lehet modern verandánk berendezésének. Finoman hullámzónak tetsző felülete, fekete színe és visszafogott, indirekt fénye tökéletes összhangot alkot. A Navia fémből készül és beépített LED fényforrással rendelkezik, amely természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 11 W, fényereje 641 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig mintegy 20 000 óra. A kültéri lámpa mérete 210x210 mm, faltól való távolsága 46 mm. IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz por behatolása, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. A Navia kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 8130 |
| Megnevezés | Navia |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 641lm |
| Teljesítmény | 11W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 11.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 11W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 46.0 |
| Horizontális (mm) | 210.0 |
| Vertikális (mm) | 210.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |