Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Nefertum modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 38W 3150lm/4400lm 3000-6500K 71004
A szögletes elemekből felépülő Nefertum mennyezeti lámpa letisztult dizájnjával és sokoldalúságával tökéletes választás a legmodernebb nappaliba is. A fémből és műanyagból készült fekete modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a szögletes dísztalphoz két oldalirányban hosszan kinyúló téglalap alakú lámpaelem kapcsolódik. A Nefertum a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 38 W, fényereje búrával 3150 lumen, búra nélkül 4400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között változtatható, ezenkívül dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható, valamint memória, időzítő és éjszakai fény funkcióval is rendelkezik. Az extra funkciókat távirányító vagy telefonos alkalmazás segítségével szabályozhatjuk – a lámpa wifin keresztül vezérelhető. A Cooperius egy 1,5 V feszültségű és 400 mAh kapacitású akkumulátorral is fel van szerelve. A lámpa szélessége 1020 mm, magassága 200 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm.
A szögletes elemekből felépülő Nefertum mennyezeti lámpa letisztult dizájnjával és sokoldalúságával tökéletes választás a legmodernebb nappaliba is. A fémből és műanyagból készült fekete modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a szögletes dísztalphoz két oldalirányban hosszan kinyúló téglalap alakú lámpaelem kapcsolódik. A Nefertum a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 38 W, fényereje búrával 3150 lumen, búra nélkül 4400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között változtatható, ezenkívül dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható, valamint memória, időzítő és éjszakai fény funkcióval is rendelkezik. Az extra funkciókat távirányító vagy telefonos alkalmazás segítségével szabályozhatjuk – a lámpa wifin keresztül vezérelhető. A Cooperius egy 1,5 V feszültségű és 400 mAh kapacitású akkumulátorral is fel van szerelve. A lámpa szélessége 1020 mm, magassága 200 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71004 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3150 |
| Teljesítmény | 38W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 38.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 38W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 65.0 |
| Horizontális (mm) | 1020.0 |
| Vertikális (mm) | 200.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 -6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 548 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval is vezérelhet |
| Akkumulátor/elem | 1,5V 400mAh |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval is vezérelhet |
| Időzítés módja | Távirányítóval és/vagy telefonos appliká |
| Memória módja | Távirányítóval és/vagy telefonos appliká |
| Fényforrás fényárama | 4400 |
| Gyártó | Rábalux |