Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Negan mennyezeti lámpa ezüst IP20 71019
Íme a mennyezeti lámpa, amely több lámpát rejt magában: a Negan egy sokféleképpen variálható modell, amely képes mindig újként hatni modern nappalinkban. Három hosszú, szögletes rúd és egy téglalap alakú dísztalp – mindössze ennyiből áll a fémből készült, ezüstszínű lámpa, amelyet fehér műanyagbúrák egészítenek ki. Ez az egyszerűség azonban megtévesztő: a lámpát alkotó rudak forgathatóak, ennek köszönhetően rengetegféle alakzatba rendezhetők. Így aztán akár mindennap más lehet nappalink központi fényforrása. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1550 lumen, búra nélkül 2850 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve a nappaliban. A Negan lámpa szélessége 1140 mm, mennyezettől mért távolsága 85 mm.
Íme a mennyezeti lámpa, amely több lámpát rejt magában: a Negan egy sokféleképpen variálható modell, amely képes mindig újként hatni modern nappalinkban. Három hosszú, szögletes rúd és egy téglalap alakú dísztalp – mindössze ennyiből áll a fémből készült, ezüstszínű lámpa, amelyet fehér műanyagbúrák egészítenek ki. Ez az egyszerűség azonban megtévesztő: a lámpát alkotó rudak forgathatóak, ennek köszönhetően rengetegféle alakzatba rendezhetők. Így aztán akár mindennap más lehet nappalink központi fényforrása. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1550 lumen, búra nélkül 2850 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve a nappaliban. A Negan lámpa szélessége 1140 mm, mennyezettől mért távolsága 85 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1550lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |