Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Nessira modern megjelenésű matt fehér kerek mennyezeti lámpa LED 25W 1400lm/2880lm 3000K 71119
A kerek Nessira mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik hatékony, nagy fényerejű modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A matt fehér színű, fémből készült lámpa a legtöbb enteriőrbe könnyen beilleszthető. A változatos domborzattal kialakított lámpatesten körbefutó ferde bevágások nemcsak a lámpa megjelenését teszik érdekesebbé, de ezeknek köszönhetően a Nessira oldalirányban is bocsát ki fényt. Ezt a modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 25 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 2880 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A kerek Nessira mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik hatékony, nagy fényerejű modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A matt fehér színű, fémből készült lámpa a legtöbb enteriőrbe könnyen beilleszthető. A változatos domborzattal kialakított lámpatesten körbefutó ferde bevágások nemcsak a lámpa megjelenését teszik érdekesebbé, de ezeknek köszönhetően a Nessira oldalirányban is bocsát ki fényt. Ezt a modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 25 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 2880 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít, amely segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 390 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71119 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1400 |
| Teljesítmény | 25W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 25.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 25W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 390.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 20007 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2880 |
| Gyártó | Rábalux |