Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Odera asztali lámpa fekete 3W 140Lm IP44 7040
A modern stílusú Odera kültéri asztali lámpa remek választás lehet a teraszon elköltött kellemes vacsorákhoz és nyáresti beszélgetésekhez. Az ernyőszerű fehér búrával és masszív kerek dísztalppal szerelt fekete modell teljes egészében műanyagból készül. Az Odera a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 140 lumen, búra nélkül 360 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A lámpa három lépésben dimmelhető, azaz fényereje érintőkapcsoló segítségével szabályozható. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2000 mAh. Az USB-kábel segítségével tölthető modell méretei a következők: szélessége 160 mm, átmérője 150 mm, beépítési átmérője 125 mm. Az USB-kábel hossza 500 mm, a töltési idő 7 óra. Az Odera kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Odera kültéri asztali lámpa remek választás lehet a teraszon elköltött kellemes vacsorákhoz és nyáresti beszélgetésekhez. Az ernyőszerű fehér búrával és masszív kerek dísztalppal szerelt fekete modell teljes egészében műanyagból készül. Az Odera a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 140 lumen, búra nélkül 360 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A lámpa három lépésben dimmelhető, azaz fényereje érintőkapcsoló segítségével szabályozható. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2000 mAh. Az USB-kábel segítségével tölthető modell méretei a következők: szélessége 160 mm, átmérője 150 mm, beépítési átmérője 125 mm. Az USB-kábel hossza 500 mm, a töltési idő 7 óra. Az Odera kültéri lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 140lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 2000mAh |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |