Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Odiel LED kültéri fali lámpa 12W 850lm 3000K fekete IP44 77058
A modern stílusú, mozgás- és fényérzékelővel ellátott Odiel kültéri fali lámpa letisztult megjelenésével remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. A fekete színű Odiel alumíniumból készül, szögletes alapformáját a búra és a dísztalp lekerekített sarkai lágyítják. A fehér műanyagbúra alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje búrával 850 lumen, búra nélkül 1400 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 30 000 óra. A fényérzékelő a lámpa fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A mozgásérzékelő 8±2 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 120 mm, magassága 220 mm, faltól mért távolsága 115 mm. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
A modern stílusú, mozgás- és fényérzékelővel ellátott Odiel kültéri fali lámpa letisztult megjelenésével remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. A fekete színű Odiel alumíniumból készül, szögletes alapformáját a búra és a dísztalp lekerekített sarkai lágyítják. A fehér műanyagbúra alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje búrával 850 lumen, búra nélkül 1400 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 30 000 óra. A fényérzékelő a lámpa fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A mozgásérzékelő 8±2 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 120 mm, magassága 220 mm, faltól mért távolsága 115 mm. A lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77058 |
| Megnevezés | Odiel |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 850lm |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 8±2m, 110° |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 115.0 |
| Horizontális (mm) | 120.0 |
| Vertikális (mm) | 220.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érzékelő típusa | PIR mozgásérzékelő, fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 1400lm |
| Ideális működési tartomány | "-20°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |