Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Odiss függeszthető LED lámpa 36W 1850lm 3000K fekete 72218
A modern stílusú, állítható Odiss négyes függesztéket elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, fekete színű modellt fehér műanyagbúrák egészítik ki, és téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A fordított trapéz formájú lámpafejek a tartókábelekhez rögzített keret belső részéhez kapcsolódnak. A lámpafejek dőlésszöge állítható, így fényüket tetszés szerint irányíthatjuk, biztosítva a helyiség hatékony bevilágítását. Az Odiss a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2250 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni. Az Odiss lámpa méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 900–1400 mm között állítható, egy-egy búra átmérője 150 mm, magassága 70 mm, a függeszték beépítési átmérője 270 mm.
A modern stílusú, állítható Odiss négyes függesztéket elsősorban a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, fekete színű modellt fehér műanyagbúrák egészítik ki, és téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A fordított trapéz formájú lámpafejek a tartókábelekhez rögzített keret belső részéhez kapcsolódnak. A lámpafejek dőlésszöge állítható, így fényüket tetszés szerint irányíthatjuk, biztosítva a helyiség hatékony bevilágítását. Az Odiss a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 36 W, fényereje búrával 1850 lumen, búra nélkül 2250 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni. Az Odiss lámpa méretei a következők: szélessége 1000 mm, belógása 900–1400 mm között állítható, egy-egy búra átmérője 150 mm, magassága 70 mm, a függeszték beépítési átmérője 270 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1850 |
| Teljesítmény | 36W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 36.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 36W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1400.0 |
| Horizontális (mm) | 1000.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 20015 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2250 |