Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Oleg süllyesztett LED panel 24W 2568lm 4000K fehér IP65/IP20 5374
Az Oleg mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik a funkcionális stílust részesítik előnyben, ám a szögletes formák hívei. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 24 W, fényereje 2568 lumen. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. Az Oleg beépíthető mennyezeti lámpa tökéletes választás a fürdőszobába, mivel IP65-es védettsége garantálja, hogy por behatolása ellen, és bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa mérete 228x228 mm, mennyezettől mért távolsága 25 mm, kivágási mérete 205x205 mm. Az Oleg beépíthető mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Az Oleg mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik a funkcionális stílust részesítik előnyben, ám a szögletes formák hívei. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A beépített LED fényforrás energiafogyasztása 24 W, fényereje 2568 lumen. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. Az Oleg beépíthető mennyezeti lámpa tökéletes választás a fürdőszobába, mivel IP65-es védettsége garantálja, hogy por behatolása ellen, és bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa mérete 228x228 mm, mennyezettől mért távolsága 25 mm, kivágási mérete 205x205 mm. Az Oleg beépíthető mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5374 |
| Megnevezés | Oleg |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2568lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65/IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 25.0 |
| Horizontális (mm) | 228.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 245.0 |
| Gyártó | Rábalux |