Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Ophelia Okos világítás króm IP20 5365
A modern stílusú, kerek Ophelia mennyezeti lámpát számos extra funkciójának köszönhetően a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A krómszínű fém lámpatestet csillogó effekttel ellátott fehér műanyagbúra egészíti ki, amelyen mandalára emlékeztető, dekoratív minta látható. Az Ophelia beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, tehát választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ugyancsak beállítható RGB-világítás, ráadásul a lámpa dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható. Az Ophelia rendelkezik még időzítő, memória és éjszakai funkcióval. Minden extra funkció WiFi-alkalmazás vagy távirányító segítségével állítható. Az okos mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú, kerek Ophelia mennyezeti lámpát számos extra funkciójának köszönhetően a nappaliba, a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A krómszínű fém lámpatestet csillogó effekttel ellátott fehér műanyagbúra egészíti ki, amelyen mandalára emlékeztető, dekoratív minta látható. Az Ophelia beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 40 W, fényereje 3200 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000–6500 K között állítható, tehát választhatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ugyancsak beállítható RGB-világítás, ráadásul a lámpa dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható. Az Ophelia rendelkezik még időzítő, memória és éjszakai funkcióval. Minden extra funkció WiFi-alkalmazás vagy távirányító segítségével állítható. Az okos mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, mennyezettől mért távolsága 75 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5365 |
| Megnevezés | Ophelia |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Okos világítás |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 3200lm |
| Teljesítmény | 40W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 40.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 40W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 75.0 |
| Átmérő (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 563 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| RGB | igen |
| Pótbúra | 19585 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Csillogó effekt | igen |
| Gyártó | Rábalux |