Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Ophus modern stílusú állólámpa LED 18,5W 1750lm, 4,5W 360lm 3000K 3240
A modern stílusú Ophus állólámpa igazán trendi darabja lehet nappalink, hálószobánk vagy a dolgozószoba berendezésének. A matt fekete színben, fémből készült modellt átlátszó üvegbúrák és kerek dísztalp egészíti ki. Mindkét tányér formájú lámpafej beépített LED fényforrással rendelkezik: a nagyobb átmérőjű esetében a fényforrás teljesítménye 18,5 W, fényereje 1750 lumen, az olvasólámpa funkciót betöltő lámpafej fényforrásának teljesítménye 4,5 W, fényereje pedig 360 lumen. Mindkét fényforrás élettartama 20 000 óra, színhőmérsékletük 3000 K, vagyis meleg fehér fényt sugároznak. Az állólámpa kapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint állítható. Az Ophus szélessége 255 mm, magassága 1800 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
A modern stílusú Ophus állólámpa igazán trendi darabja lehet nappalink, hálószobánk vagy a dolgozószoba berendezésének. A matt fekete színben, fémből készült modellt átlátszó üvegbúrák és kerek dísztalp egészíti ki. Mindkét tányér formájú lámpafej beépített LED fényforrással rendelkezik: a nagyobb átmérőjű esetében a fényforrás teljesítménye 18,5 W, fényereje 1750 lumen, az olvasólámpa funkciót betöltő lámpafej fényforrásának teljesítménye 4,5 W, fényereje pedig 360 lumen. Mindkét fényforrás élettartama 20 000 óra, színhőmérsékletük 3000 K, vagyis meleg fehér fényt sugároznak. Az állólámpa kapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint állítható. Az Ophus szélessége 255 mm, magassága 1800 mm. Erre a nagyszerű modellre 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3240 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Állólámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2110 |
| Teljesítmény | 23W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 23.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18,5W + LED 4,5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 255.0 |
| Vertikális (mm) | 1800.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | kapcsolóval |
| Pótbúra | 19897, 19898 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |