Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Osias asztali lámpa LED 9W 440Lm változtatható színhőmérséklet fekete IP20 6980
A fekete színben készült Osias asztali lámpa remek kiegészítője lehet modern dolgozószobánknak, vagy otthonunk egyéb helyiségeiben az íróasztalnak, ahol olvasni, tanulni vagy éppen laptopozni szoktunk. Az Osias beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 9 W, fényereje 400 lumen. A lámpa színhőmérséklete 2700-6500 K között változtatható, azaz pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül három lépésben, kapcsoló segítségével dimmelhető ez a modell, azaz fényerejét is megválaszthatjuk. A műanyagból készült Osias asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp átmérője 171 mm, a lámpa magassága 391 mm, kinyúlása 171 mm. Erre a remek modellre 5 év garanciát vállalunk.
A fekete színben készült Osias asztali lámpa remek kiegészítője lehet modern dolgozószobánknak, vagy otthonunk egyéb helyiségeiben az íróasztalnak, ahol olvasni, tanulni vagy éppen laptopozni szoktunk. Az Osias beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 9 W, fényereje 400 lumen. A lámpa színhőmérséklete 2700-6500 K között változtatható, azaz pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül három lépésben, kapcsoló segítségével dimmelhető ez a modell, azaz fényerejét is megválaszthatjuk. A műanyagból készült Osias asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp átmérője 171 mm, a lámpa magassága 391 mm, kinyúlása 171 mm. Erre a remek modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6980 |
| Megnevezés | Osias |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 400lm |
| Teljesítmény | 9W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 9.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 9W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 171.0 |
| Vertikális (mm) | 391.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-6500 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Gyártó | Rábalux |