Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Otilia krém-fehér mennyezeti lámpa LED 22W 970lm 3000K 3308
A krémszín-fehér színkombinációban készült Otilia mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappali, hálószoba vagy dolgozószoba berendezésének kellemes darabja lehet. Az egyszerű, henger alakú lámpatest anyaga fém, míg a fényes, csillagos mintával átszőtt búra textilből készül. A nagyméretű, kerek modell alul teljes felületén engedi kiáramlani a fényt, így szépen bevilágítja az egész szobát. Az Otilia beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje 970 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, meghitt, otthonos hangulatot árasztva. A kerek mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 400 mm, magassága 140 mm, mennyezettől mért távolsága pedig ugyancsak 140 mm. Az Otilia mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A krémszín-fehér színkombinációban készült Otilia mennyezeti lámpa szinte bármely modern nappali, hálószoba vagy dolgozószoba berendezésének kellemes darabja lehet. Az egyszerű, henger alakú lámpatest anyaga fém, míg a fényes, csillagos mintával átszőtt búra textilből készül. A nagyméretű, kerek modell alul teljes felületén engedi kiáramlani a fényt, így szépen bevilágítja az egész szobát. Az Otilia beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje 970 lumen, élettartama 25 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, meghitt, otthonos hangulatot árasztva. A kerek mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 400 mm, magassága 140 mm, mennyezettől mért távolsága pedig ugyancsak 140 mm. Az Otilia mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3308 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 970 |
| Teljesítmény | 22W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | krém |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | textil |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 22.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 22W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 140.0 |
| Vertikális (mm) | 140.0 |
| Átmérő (mm) | 400.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 19935, 19934 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |