Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Pavel beépíthető mennyezeti LED panel 22W 2200lm 4000K D42 3428
A funkcionális stílusú, fehér színben készült, beépíthető Pavel mennyezeti lámpa szinte bármilyen enteriőrbe beilleszthető, észrevétlenül simul bele a mennyezet jellemzően világos színébe. A műanyagból készült, korong alakú modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 22 W, fényereje 2200 lumen, élettartama 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A backlight effektes Pavel dimmelhető, fényerejét három lépésben, fali kapcsoló segítségével szabályozhatjuk. Ennek a funkciójának köszönhetően ezt a modellt a lakás szinte bármely helyiségébe ajánljuk: nemcsak a nappaliban, az előszobában vagy a dolgozószobában tehet jó szolgálatot, de felszerelhetjük a hálószobában vagy akár a konyhában is. A mennyezeti lámpa átmérője 420 mm, mennyezettől való távolsága 28,5 mm. A Pavel lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A funkcionális stílusú, fehér színben készült, beépíthető Pavel mennyezeti lámpa szinte bármilyen enteriőrbe beilleszthető, észrevétlenül simul bele a mennyezet jellemzően világos színébe. A műanyagból készült, korong alakú modell beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 22 W, fényereje 2200 lumen, élettartama 20 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fényt sugároz. A backlight effektes Pavel dimmelhető, fényerejét három lépésben, fali kapcsoló segítségével szabályozhatjuk. Ennek a funkciójának köszönhetően ezt a modellt a lakás szinte bármely helyiségébe ajánljuk: nemcsak a nappaliban, az előszobában vagy a dolgozószobában tehet jó szolgálatot, de felszerelhetjük a hálószobában vagy akár a konyhában is. A mennyezeti lámpa átmérője 420 mm, mennyezettől való távolsága 28,5 mm. A Pavel lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3428 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2200 |
| Teljesítmény | 22W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 22.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 22W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 28.5 |
| Átmérő (mm) | 420.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | 3 lépéses falikapcsoló |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |