Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Pernik kültéri mennyezeti lámpa fekete IP54 7265
A kerek Pernik kültéri mennyezeti lámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. A fekete színű, fehér búrával ellátott modell teljes egészében műanyagból készül. Remek választás lehet a teraszra, ahol az asztal felett elhelyezve hatékony központi fényforrás lehet. A Pernik az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2400 lumen, búra nélkül 2565 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm. A lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A kerek Pernik kültéri mennyezeti lámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. A fekete színű, fehér búrával ellátott modell teljes egészében műanyagból készül. Remek választás lehet a teraszra, ahol az asztal felett elhelyezve hatékony központi fényforrás lehet. A Pernik az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 2400 lumen, búra nélkül 2565 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. A mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm. A lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | kültéri mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |