Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Philana függeszték arany IP20 6496
A Philana hármas függeszték arany színével és látványos dizájnjával mindazok tetszését elnyerheti, akik kedvelik a hagyományos alapformákat, ugyanakkor szeretik a mutatós, modern megoldásokat. A fémből készült Philana alul nyitott, gömb alakú üvegbúrái alatt egy-egy aranyszínű, méhsejt rácsozatú, hengeres elem rejti el a fényforrást. A nagyméretű, kerek dísztalppal szerelt lámpa három darab, egyenként legfeljebb 60 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalatok típusa E27. Ezt a függesztéket elsősorban a nappaliba ajánljuk. Attól függően, hogy milyen hatást kívánunk elérni, választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrásokat. A Philana méretei a következők: átmérője 450 mm, belógása 1200 mm. Ezt a modellt fényforrások nélkül szállítjuk.
A Philana hármas függeszték arany színével és látványos dizájnjával mindazok tetszését elnyerheti, akik kedvelik a hagyományos alapformákat, ugyanakkor szeretik a mutatós, modern megoldásokat. A fémből készült Philana alul nyitott, gömb alakú üvegbúrái alatt egy-egy aranyszínű, méhsejt rácsozatú, hengeres elem rejti el a fényforrást. A nagyméretű, kerek dísztalppal szerelt lámpa három darab, egyenként legfeljebb 60 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalatok típusa E27. Ezt a függesztéket elsősorban a nappaliba ajánljuk. Attól függően, hogy milyen hatást kívánunk elérni, választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrásokat. A Philana méretei a következők: átmérője 450 mm, belógása 1200 mm. Ezt a modellt fényforrások nélkül szállítjuk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6496 |
| Megnevezés | Philana |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Foglalat darabszám | 3 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | E27 3x MAX 60W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Átmérő (mm) | 450.0 |
| Pótbúra | "19792; 19791" |
| Textil kábel | igen |
| Gyártó | Rábalux |