Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Piero mennyezeti lámpa króm IP20 6955
A Piero mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba és hálószobákba ajánljuk. A fémből készült krómszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Piero megjelenését a lámpa körkörösen kanyargó elemei teszik érdekessé. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje 2000 lumen, élettartama 20 000 óra, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító modell méretei a következők: átmérője 575 mm, mennyezettől mért távolsága 150 mm, beépítési átmérője 130 mm.
A Piero mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba és hálószobákba ajánljuk. A fémből készült krómszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Piero megjelenését a lámpa körkörösen kanyargó elemei teszik érdekessé. A mennyezeti lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje 2000 lumen, élettartama 20 000 óra, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító modell méretei a következők: átmérője 575 mm, mennyezettől mért távolsága 150 mm, beépítési átmérője 130 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2000lm |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |