Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Quadro modern függeszték LED 60W 1670lm 4000K 3085
A Quadro függeszték igazán trendi és stílusos darabja lehet modern nappalink vagy hálószobánk berendezésének. A fémből készült négyszögletes, matt fekete lámpatestet fehér műanyagbúra és nagyméretű, szögletes dísztalp egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 60 W, fényereje 1670 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás modern, tiszta hatást kelt a szobában. A Quadro méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 50 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 400 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A Quadro függeszték igazán trendi és stílusos darabja lehet modern nappalink vagy hálószobánk berendezésének. A fémből készült négyszögletes, matt fekete lámpatestet fehér műanyagbúra és nagyméretű, szögletes dísztalp egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 60 W, fényereje 1670 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás modern, tiszta hatást kelt a szobában. A Quadro méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 50 mm, belógása 1200 mm, beépítési átmérője 400 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3085 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1670 |
| Teljesítmény | 60W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 60.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 60W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Horizontális (mm) | 600.0 |
| Vertikális (mm) | 50.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 400.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |