Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Raffa mennyezeti LED lámpa 30W 1000lm 3000K szürke szögletes 71251
A modern stílusú, kerek formavilágú Israh mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. Visszafogott megjelenése révén számos modern otthon berendezésébe könnyen beilleszthető, ugyanakkor a lámpatest hullámzó vonalvezetése egyedi jelleget kölcsönöz az Israh dizájnjának. A fémből készült, szürke színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1250 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama egészen rendkívüli: 50 000 órán keresztül szolgál ki bennünket természetes fehér fényével. Az ilyen típusú fény modern, tiszta hatást kelt, ezért ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. Az Israh mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
A modern stílusú, kerek formavilágú Israh mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. Visszafogott megjelenése révén számos modern otthon berendezésébe könnyen beilleszthető, ugyanakkor a lámpatest hullámzó vonalvezetése egyedi jelleget kölcsönöz az Israh dizájnjának. A fémből készült, szürke színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1250 lumen, búra nélkül 2400 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama egészen rendkívüli: 50 000 órán keresztül szolgál ki bennünket természetes fehér fényével. Az ilyen típusú fény modern, tiszta hatást kelt, ezért ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeibe. Az Israh mennyezeti lámpa átmérője 380 mm, mennyezettől mért távolsága 80 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1250 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szürke |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 80.0 |
| Átmérő (mm) | 380.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2400 |