Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rakar pultmegvilágító lámpa ezüst IP20 78031
A modern stílusú Rakar konyhai pultmegvilágító lámpa egyszerű formatervezése számos extra funkcióval párosul: mozgásérzékelővel és akkumulátorral rendelkezik, valamint USB-kábel segítségével tölthető. Az ezüstszínű, teljes egészében műanyagból készült modell fényével segíti Önt az ételek előkészítése vagy éppen mosogatás közben. A lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 3 W, fényereje búrával 180 lumen, búra nélkül 200 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Rakar szenzora 2–5 méter távolságból, 100°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1800 mAh. A kapcsolóval szerelt pultmegvilágító lámpa szélessége 310 mm, átmérője 25 mm.
A modern stílusú Rakar konyhai pultmegvilágító lámpa egyszerű formatervezése számos extra funkcióval párosul: mozgásérzékelővel és akkumulátorral rendelkezik, valamint USB-kábel segítségével tölthető. Az ezüstszínű, teljes egészében műanyagból készült modell fényével segíti Önt az ételek előkészítése vagy éppen mosogatás közben. A lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 3 W, fényereje búrával 180 lumen, búra nélkül 200 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Rakar szenzora 2–5 méter távolságból, 100°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1800 mAh. A kapcsolóval szerelt pultmegvilágító lámpa szélessége 310 mm, átmérője 25 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 180lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 2-5m, 100° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1800mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |