Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rasmus kerek mennyezeti lámpa LED 22W 2000lm 4000K RGB WiFi 2290
A kerek Rasmus mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik sok extrával rendelkező világítótestet keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A teljes egészében műanyagból készült, fehér színű modell ezüstszínű peremmel és fehér búrával egészül ki. A Rasmus beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje 2000 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító lámpa fényereje távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével állítható, csakúgy mint a memória és az időzítő funkció. További extra az RGB világítás, a háttérfény és az éjszakai funkció. A Rasmus átmérője 415 mm, mennyezettől mért távolsága mindössze 30 mm.
A kerek Rasmus mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik sok extrával rendelkező világítótestet keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A teljes egészében műanyagból készült, fehér színű modell ezüstszínű peremmel és fehér búrával egészül ki. A Rasmus beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 22 W, fényereje 2000 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító lámpa fényereje távirányító vagy WiFi-alkalmazás segítségével állítható, csakúgy mint a memória és az időzítő funkció. További extra az RGB világítás, a háttérfény és az éjszakai funkció. A Rasmus átmérője 415 mm, mennyezettől mért távolsága mindössze 30 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2290 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2000 |
| Teljesítmény | 22W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 22.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 22W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 30.0 |
| Átmérő (mm) | 415.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Távirányító | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 544 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval is vezérelhető |
| RGB | igen |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 60 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Időzítés módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval |
| Memória módja | Távirányítóval és/vagy telefonos applikációval |
| Fényforrás fényárama | 2720 |
| Gyártó | Rábalux |