Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Remiel függeszték matt fekete IP20 72045
Meleg tónusaival a Remiel függeszték különösen jó választás azokba a modern konyhákba, amelyeknek a berendezésében egyéb fa- vagy fahatású elemek is találhatók. A Remiel fénye hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. A fémből készült matt fekete lámpa hosszú, szögletes rúdját fautánzatú részek és fehér műanyagbúra egészíti ki. A függeszték téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, amelyet két tartókábel köt össze a lámpatesttel. A Remiel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1570 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely otthonos hangulatot teremt a konyhában. A függeszték méretei a következők: szélessége 790 mm, magassága 65 mm, belógása 1200 mm, beépítési mélysége 280 mm.
Meleg tónusaival a Remiel függeszték különösen jó választás azokba a modern konyhákba, amelyeknek a berendezésében egyéb fa- vagy fahatású elemek is találhatók. A Remiel fénye hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. A fémből készült matt fekete lámpa hosszú, szögletes rúdját fautánzatú részek és fehér műanyagbúra egészíti ki. A függeszték téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, amelyet két tartókábel köt össze a lámpatesttel. A Remiel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1570 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely otthonos hangulatot teremt a konyhában. A függeszték méretei a következők: szélessége 790 mm, magassága 65 mm, belógása 1200 mm, beépítési mélysége 280 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | függeszték |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1570lm |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |