Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Remiel mennyezeti lámpa matt fekete IP20 71145
A Remiel mennyezeti lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik modern nappalijukba szívesen választanának különleges formatervezésű, látványos modellt. Színeit tekintve a fémből készült Remiel a matt feketét kombinálja a fahatású elemekkel. A mennyezeti lámpa dizájnjának lényegét az eltérő irányokba kinyúló rúd formájú elemek adják, amelyeket fehér műanyagbúra egészít ki. A Remiel téglalap alakú fekete dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1200 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, elősegítve a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A Remiel méretei a következők: szélessége 750 mm, magassága 620 mm, mennyezettől mért távolsága 95 mm.
A Remiel mennyezeti lámpát elsősorban azoknak ajánljuk, akik modern nappalijukba szívesen választanának különleges formatervezésű, látványos modellt. Színeit tekintve a fémből készült Remiel a matt feketét kombinálja a fahatású elemekkel. A mennyezeti lámpa dizájnjának lényegét az eltérő irányokba kinyúló rúd formájú elemek adják, amelyeket fehér műanyagbúra egészít ki. A Remiel téglalap alakú fekete dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1200 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fénnyel világít, elősegítve a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A Remiel méretei a következők: szélessége 750 mm, magassága 620 mm, mennyezettől mért távolsága 95 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1200lm |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |