Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Roland modern megjelenésű fekete asztali lámpa LED 5W 350lm 6400K 4334
Modern megjelenésű asztali lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással. 13 cm széles, max. 28 cm magas, fekete színű műanyag lámpatest és állítható magasságú lámpabúra. A beépített LED fényforrás 5W teljesítmény mellett 350 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, hidegfehér színű fényt biztosít. 5 év garanciával. A lámpatestbe beépített fényforrás nem cserélhető.
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 20.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
90
Modern megjelenésű asztali lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrással. 13 cm széles, max. 28 cm magas, fekete színű műanyag lámpatest és állítható magasságú lámpabúra. A beépített LED fényforrás 5W teljesítmény mellett 350 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, hidegfehér színű fényt biztosít. 5 év garanciával. A lámpatestbe beépített fényforrás nem cserélhető.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 4334 |
| Megnevezés | Roland |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Hagyományos |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | hideg fehér |
| Lámpatest fényárama | 350lm |
| Teljesítmény | 5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fekete |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 5.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 130.0 |
| Vertikális (mm) | 280.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | billenő kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |
Leírás
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
EMOS LED 6W 360 Lm 3000/4500/6800K asztali lámpatest EDDY fekete Z7599B
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.762 Ft
Raul íróasztali lámpa satus asztali 5,6W LED Rábalux 4420
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
19.990 Ft
Rábalux Justin asztali lámpa LED 4W 253lm 4000K 1515
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
13.990 Ft
Rábalux Dominic pezsgő színű asztali lámpa LED 5,3W 520lm 3000K 4167
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
19.990 Ft
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér zöld asztali lámpa 74237
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
3.990 Ft
Rábalux Ronald modern megjelenésű ezüst asztali lámpa LED 5W 350lm 4000K 4335
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
8.990 Ft
Optonica LED 8W 300Lm Asztali Lámpa Újratölthető Fekete 3000K-6000K CCT 265
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
11.061 Ft
Raul íróasztali lámpa satus asztali 5,6W LED Rábalux 4419
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
19.990 Ft
KANLUX Íróasztali LED 7W 420Lm lámpatest 3000/4000/6500K REXAR LED 33070
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
15.455 Ft
Home LA 4 asztali lámpa, LED, éjjeli fény, állítható fejrész, 5 fokozat, változtatható fényerő / színhőmérséklet LA 4
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
9.865 Ft
Rábalux Arvid asztali LED 6W 300Lm 5000K természetes fehér rózsaszín lámpa 74245
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
7.990 Ft
Tracon 10W 700 lm 2700-6000K fém asztali LED lámpa USB porttal LALUSBM10W
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
15.686 Ft
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér kék asztali lámpa 74235
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
3.990 Ft
Rábalux Cerie asztali led lámpa 4W 200Lm 3000-4000-6500 fekete vezeték nélküli töltés 74232
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér rózsaszín asztali lámpa 74236
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
3.990 Ft
Rábalux Cerie asztali led lámpa 4W 200Lm 3000-4000-6500 fekete vezeték nélküli töltés 74233
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér - fehér asztali lámpa 74234
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
3.990 Ft
Optonica LED Asztali lámpa, vezeték nélküli töltés, fehér CCT, 3000K-6000K 5W 250 Lm 262
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
13.140 Ft
Optonica LED asztali lámpa, multifunkciós vezeték nélküli 3W,240 lm CCT, fehér 3000K/4000K/6000K 273
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED 8W 300Lm Asztali Lámpa Újratölthető Fehér 3000K-6000K CCT 266
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
11.061 Ft
Optonica LED asztali lámpa, multifunkciós vezeték nélküli 3W,240 lm CCT, fekete 3000K/4000K/6000K 274
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
6.317 Ft
Optonica LED Asztali lámpa, vezeték nélküli töltés, fekete, CCT, 3000K-6000K 5W 250 Lm 261
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
13.140 Ft
Optonica Asztali LED lámpa 7W 380Lm 3000K-6000K vezeték nélküli töltés fehér CCT 7W 264
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
16.595 Ft
Optonica Asztali LED lámpa 7W 380Lm 3000K-6000K vezeték nélküli töltés fekete CCT 7W 263
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
16.595 Ft