Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rorik mennyezeti lámpa fehér IP20 71125
A nagy fényerejű Rorik mennyezeti lámpa bármely modern nappaliban vagy hálószobában megfelelő központi fényforrás lehet. A letisztult formavilágú, kerek, fehér modell szinte észrevétlenül simul bele a mennyezet jellemzően világos színébe. Azok számára, akik az egyszerű, ugyanakkor elegáns megjelenésű lámpákat részesítik előnyben, amelyek nem vonják el a figyelmet a berendezés hangsúlyos részeiről, ideális választás ez a modell. A Rorik teljes egészében műanyagból készül, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 3930 lumen, búra nélkül 5000 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K, természetes fehér fénye tiszta, modern hatást kelt. A lámpa átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága 68 mm.
A nagy fényerejű Rorik mennyezeti lámpa bármely modern nappaliban vagy hálószobában megfelelő központi fényforrás lehet. A letisztult formavilágú, kerek, fehér modell szinte észrevétlenül simul bele a mennyezet jellemzően világos színébe. Azok számára, akik az egyszerű, ugyanakkor elegáns megjelenésű lámpákat részesítik előnyben, amelyek nem vonják el a figyelmet a berendezés hangsúlyos részeiről, ideális választás ez a modell. A Rorik teljes egészében műanyagból készül, és az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 3930 lumen, búra nélkül 5000 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K, természetes fehér fénye tiszta, modern hatást kelt. A lámpa átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága 68 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3930lm |
| Teljesítmény | 45W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |